Cestovní rádce – Infinity Web

Cestovní rádce

Online rádce na cestách
cestovni radce

Informace o projektu

Klient

Zdeněk (zakladatel) procestoval kus světa bez pomoci cestovních agentur nebo jiných služeb. Na svých cestách objevil kouzlo cestování na vlastní pěst. Chtěl, aby ostatní lidé věděli přesně co to znamená a co všechno takové cestování obnáší. Přišel tak se službou cestovního rádce.

Cíl

Cílem bylo, aby lidé měli možnost si jednoduše naplánovat svojí dovolenou na míru, na které je bude doprovázet dokument od cestovního rádce. Než ale takový dokument vznikne, tak klient (Zdeněk) se zájemci projde a naplánuje veškeré detaily dovolené.
cestovni radce

Výsledek projektu

Chtěli jsme potencionálním zákazníkům ukázat, že lze cestovat i bez cestovních agentur. Stačí někdo, kdo vám poradí. Ukazujeme příběh Zdeňka a možnost nahlédnout za jaké peníze lze mít dovolenou na míru s oporou cestovního rádce. Zákazníci mohou pomocí interaktivního formuláře jednoduše a rychle sdělit všechny údaje k dovolené. Po několika týdnech průzkumů trhu a plánování jsme dokončily tyto webové stránky. Zdeněk získává skvělou zpětnou vazbu od svých klientů a nás to moc těší.

Interaktivní formulář

Interaktivní formulář je navržený tak, aby splňoval všechny požadavky klientů na tu nejnáročnější dovolenou. Cestovní rádce může pak všechny informace přeměnit na dokument o dovolené na míru. Formulář je optimalizovaný na počítače i mobilní zařízení.
Cestovni radce

Tipy na cesty

Tipy na cesty jsou příkladem různých zemí, kam se mohou klienti podívat. Obsahují základní informace a tipy na cesty do dané země. Slouží také jako inspirace pro ty, kteří neví přesně kam by chtěli vyrazit na svou dovolenou.
cestovni radce

Příspěvek na blog

Ukázka jedné destinace z Tipy na cesty.

Dotazník pro konzultaci k webu

Jmenuji se Petr Král. Tvořím a spravuji webové stránky pro své klienty. Mám přes 5 let zkušeností a jsem tvůrcem několika úspěšných projektů jako ubytování na Srí Lance – Jsme na Srí Lance, vlastní modní značka – Yoga Story a fitness zdravá výživa – Totum Power.

Všechny své znalosti vám budu předávat prostřednictvím vašeho nového webu.

Těším se na spolupráci!

Scroll to Top