Jsme na Srí Lance

České zázemí na Srí Lance

Informace o projektu

Klient

Petr a Janča jsou zakladatelé projektu Jsme na Srí Lance. Povedlo se jim změnit svůj životní styl a šli jsi za svým snem: vybudovat české zázemí na Srí Lance.

Cíl

Ubytování na Srí Lance je brané jako domov pro všechny, kteří chtějí cestovat bez cestovní agentury, nebo také neumějí anglicky. Cílem bylo vytvořit web na určitou cílovou skupinu lidí. Potenciální klient se na webu dozví veškeré důležité informace o cestě na Srí Lanku. Může jednoduše zjistit obsazení pokojů a udělat rezervaci. Pro rychlou navigaci k informacím slouží Chatbot.
Jsme na sri lance hlavni

Výsledek projektu

Rezervační systém

Rezervační systém je plně automatický. Klient může zjistit obsazenost pokojů, cenu v daném termínu a hlavně udělat rychle a jednoduše rezervaci.

Článek na blog

Blog přináší organickou návštěvnost každý den, články se píšou s ohledem na SEO. Většina příspěvků je zobrazena na předních místech ve vyhledávaní. Pro potencionálního klienta jsou vysoce informativní a budují s ním důvěru, která často vede k rezervaci ubytování.
jsme na sri lance

Naplánujte si bezplatnou konzultaci ještě dnes!

Máte-li dotazy, jsme tu, abychom vám pomohli! Naplánujte si nezávaznou konzultaci ještě dnes a promluvíme si o možné spolupráci.
Scroll to Top