Tvorba webu | Infinity Web

Vytvoříme vám moderní web nebo e-shop

Pomáháme podnikatelům a malým značkám rozvíjet jejich online podnikání. S redakčním systémem WordPress.
Pokud váš web nepomáhá vaší firmě růst, rádi bychom vám to pomohli změnit.

Proč právě my?

Nadhled ze všech směrů

Více než 6 let jsem pracoval v reklamním studiu. Mám přesah do oblastí marketingu, grafiky i SEO. Všechny své zkušenosti využiju při tvorbě vašich stránek.

Osobní přístup

Když už spolu začneme tvořit, udělám pro vás a váš web maximum. Záleží mi na vašem úspěchu a spokojenosti.

Kreativita a nápady

Aktivně vám budu navrhovat a doporučovat obsah, prvky a vše, o čem si budu myslet, že je pro váš web vhodné.

Jak spolu vytvoříme nový web?

Podrobný plán k úspěchu

Krok 1

Začínáme

Povíte mi o své službě či produktu, prozradíte, jaké jsou vaše plány do budoucna a kdo jsou vaši zákazníci, případně jaké zákazníky chcete získat.Potřebuji vědět, kdo je vaše konkurence nebo koho tak vnímáte. Důležité také je, co od nového webu čekáte.
Krok 1

Krok 2

Průzkum

Až od vás získám veškeré informace, udělám vlastní průzkum vašeho oboru, konkurence a zákazníků. Poté vám představím návrh webu, struktury a potřebné obsahové části (fotky, texty). To vše s ohledem na vaši službu či produkt.Zjistím hlavní klíčová slova, které zákazníci hledají v souvislosti s vaším produktem/službou a ty zahrneme do obsahu webu. Pomůže nám to k získávání nových zákazníků bez placené reklamy.
Krok 2

Krok 3

Struktura stránek

Hlavní důraz zde klademe na přehlednost stránek, aby měl zákazník naprostý přehled o tom, kde všechno najde. Projdeme společně každou stránku, abychom návrh upravili k dokonalosti.

Krok 3

Krok 4

Design

Po odsouhlasení a předání veškerých podkladů (texty, fotky, logo, video) vytvořím grafický návrh hlavní stránky webu. Tu pak společně vyladíme k dokonalosti. Další stránky budou odpovídat schválenému designu hlavní stránky.

Krok 4

Krok 5

Vytvoření obsahu

Pokud budete potřebovat profesionální fotografie, prodejní videa nebo sepsání textů, můžeme je poskytnout podle potřeby vašich stránek.
Krok 5

Krok 6

Kódy a vývoj

Váš web bude vytvořen podle nejnovějších webových standardů a bude poháněn redakčním systémem WordPress, takže bude rychlý, spolehlivý a snadno aktualizovatelný.
Krok 6

CÍL

Spuštění

Váš web projde dlouhým kontrolním procesem, který zajistí kvalitu hladkého spuštění.
CÍL

Co váš nový web bude umět?

Co váš nový web bude umět?

WordPress

Web vám poběží na redakčním systému WordPress ve kterém snadno přidáte článek na blog nebo nový produkt.

Optimalizace rychlosti a zabezpeční

Rychlost načítání, pořádné zabezpečení, přehledná administrace, žádné zbytečné pluginy, které nadělají více škody, než užitku.

Responzivní design

Více jak 50% návštěvníků vašeho webu bude z mobilního zařízení. Proto přispůsobím a optimalizuji zvlášť design pro počítač, tablet a mobilní zařízení.

Optimalizace pro vyhledávače - SEO

Web bude splňovat základní nastavení pro vyhledávače. Budete mít kontrolu nad tím, co veřejnost uvidí při sdílení vašeho obsahu.

Nic vám neunikne

Web budete mít napojený na měření návštěvnosti. Budete mít přehled o tom jak se návštěvníci na vašem webu chovají. Budete tak moc plánovat a upravovat obsah webu podle toho co návštěvníka zajímá nejvíce.

Moderní a funkční design

Vystupte z davu moderním a originálním webem. Vytvořím vám osobní nebo firemní prezentaci, která zaujme a bude pro návštěvníka nebo zákazníka přehledná a vysoce informativní.

Náš technický zásobník

Hosting Digital Ocean a Amazon AWS používáme k poskytování vyhrazeného serveru VPS každému klientovi, kterému poskytujeme webové služby. 

Astra Pro

Jako základ vašeho webu je Astra Pro z důvodu čistého kódu a působivého času načítání stránky, který poskytuje.

Elementor Pro

Pro výstavbu dokonalého a responzivního designu používáme Elementor Pro. Používá ho více jak 4 miliony webů. To vám zajistí, že tady bude dalších mnoho let.

SEO Press Pro

Přidání metadat a schémat na váš web zlepší míru prokliku ve vyhledávání. Pomocí pluginu SEO Press zajistíme, aby vyhledávače rozuměly tomu, co je na vašem webu, což vám dává nejlepší šanci překonat vaši konkurenci.
Mailer Lite používáme jako hlavní emailovou platformu pro marketing. Bude to váš nástroj na komunikaci se zákazníky. Lze jej propojit s WordPress, Woocommerce a chatbotem.

Wordfence

Bezpečnostní chyba na vašem webu může být katastrofální – od zobrazení nevhodného obsahu po infikování návštěvníků malwarem – je to noční můra každého majitele firmy. Proto používáme Wordfence k ochraně a sledování všech stránek, na kterých nám záleží.

Dotazník pro konzultaci k webu

Jmenuji se Petr Král. Tvořím a spravuji webové stránky pro své klienty. Mám přes 5 let zkušeností a jsem tvůrcem několika úspěšných projektů jako ubytování na Srí Lance – Jsme na Srí Lance, vlastní modní značka – Yoga Story a fitness zdravá výživa – Totum Power.

Všechny své znalosti vám budu předávat prostřednictvím vašeho nového webu.

Těším se na spolupráci!

Scroll to Top